Menu

Drodzy Państwo

Firma nasza jest producentem i dystrybutorem ekskluzywnych druków okolicznościowych na różne okazje.
W naszej ofercie znajdą Państwo przepiękne zaproszenia ślubne i weselne, winietki na stół, karty menu.
Dla naszych pociech, tych ośmioletnich i tych całkiem malutkich stworzyliśmy bardzo efektowne kolekcje gdzie znajdziecie Państwo zaproszenia na chrzest i zaproszenia komunijne.

Wybór zaproszeń jest ogromny od prostych i delikatnych w formie po bogato zdobione atłasowymi i organtynowymi wstążkami, złocone, tłoczone, wysadzane szklanymi cyrkoniami.

Dużym zainteresowaniem najbardziej wymagających klientów cieszą się zaproszenia ręcznie robione drukowane na bardzo eleganckim papierze importowanym z Włoch i zaproszenia drukowane na papierach ręcznie czerpanych, gładkich lub z wtopionymi płatkami kwiatów.
Niektóre z projektów powstają specjalnie na zamówienie konkretnego klienta, czasem nawet według jego pomysłu.

Nasze zaproszenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem w kraju i poza jego granicami. Wysyłamy zaproszenia do krajów Unii Europejskiej i USA.

Dzięki możliwości zamówienia zaproszenia on-line możecie dokonać zakupów nie wychodząc z domu. Zamawiając zaproszenie macie Państwo możliwość współtworzenia go razem z nami. Możecie wybrać tekst do wydruku, kolor i rodzaj czcionki. Jeżeli sobie życzycie umieścimy imiona i nazwiska Waszych gości w tekście zaproszenia. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, ustali wszelkie szczegóły, rozwieje wątpliwości a gotowe zaproszenia przyniesie listonosz. Zamów zaproszenia on-line. Wysyłamy wszędzie: Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Białystok, kraje Unii Europejskiej, USA, Kanada.

Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych produktów. Mamy nadzieję, ze wzory spodobają się i decydując się na zakup poszerzycie Państwo grono naszych zadowolonych klientów.

Kategorie
zaproszenia ślubne
Winietki
Menu
Inne artykuły ślubne
Księgi gości
Alkohol - dekoracje
Plany stołow
Numerki na stoł
Wstążki
Zaproszenia na chrzest
Zaproszenia komunijne
Zaproszenia na studniowkę
Dla Firm